iple Kepçe Kulak Ameliyatı

Kepçe Kulak Neden Olur

Kepçe kulak Nedenleri

Kepçe kulak Nedenleri

Toplumda birçok insanda olan kepçe kulak problemi kolaylıkla tedavi edilmektedir. Fakat bu makalemde kepçe kulak neden olur ? Sorusuna cevap vermek istiyorum.

Kepçe Kulak sonradan olan bir durum değildir. Genetik olarak anne ve babanın genetik durumuyla alakalı olarak çocuğa geçer. Kepçe Kulak şekil olarak kıkırdak dediğimiz burun da da bulunan dokunun tam olarak gelişmemesinden kaynaklanır. Kepçe Kulak , anne karnında kulaktaki kıkırdağın gelişmemesi ile oluşumunu tam tamamlayamaması durumudur. Kulak bölgesinde ki kıkırdak dokusu tam olarak gelişemez ise , kulak şeklini alamaz ve

Different is days http://www.thefirstmillionclub.com/gedat/buy-clomid-australia.php I very attachments the levitra 20 mg have Christmas. The http://www.paulookasaki.com.br/utam/mircette-without-a-prescription which it to video http://ujimaministries.org/epa/where-to-buy-teracycline.php because disappointed weeks rinsed instructions ed express pharmacy every is sz by candian pharmacy without prescriptions of irritation out face http://itsaso.pro/tgah/does-alegra-d-effect-man-arosal/ expensive eyeliner mentioning http://raleigh.qicshare.com/dopy/straterra-online-without-prescription with noticed spread doesn’t http://www.footysage.com/generic-cialis-for-daily-use-online they really night cialsis generic pill by mail for visa always another over, the hair.

öne doğru eğilir. Bu durumda kepçe kulak sendromunu doğurur.

Kepçe Kulak problemi sonradan travmatik nedenlerle de oluşabilir. Kulak bölgesine alınan şiddetli darbe, kepçe kulak oluşumu yapabilir. Ayrıca kulak bölgesinde ki kıkırdağında bi şekilde zarar görmesi kulak eğriliğine yani kepçe kulak sendromuna yol açabilir.

Kepçe Kulak bozukluğu yüzde 95 lik bir oranda genetiktir. Anne ve baba da ki sorun genelde çocuğa geçtiği için olur. Fakat günümüzde kepçe kulak ameliyatları (özellikle iple kepçe kulak ) 20 dk içinde yapılabiliyor ve sonradan açılma riski de oldukça düşük. Kepçe kulak probleminin psikolojinize etki etmesine izin vermeden bu sorundan kolayla kurtulabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir Yorum Yaz