iple Kepçe Kulak Ameliyatı

Kepçe Kulak Ameliyatını Sigorta Karşılarmı

Kepçe kulak ameliyatı için başvuran her yaş grubunda birçok hasta bu ameliyatın bir kusur olduğunu ve devlet tarafından karşılanıp karşılanmadığını merak eder. Bu yüzden bu makaleyi yazma ihtiyacı duyuyorum.

Kepçe kulak ameliyatını sigorta yani SSK karşılamaz. Bunun nedeni ise, devletin hiçbir estetik cerrahi ameliyatını zorunlu görmemesinden kaynaklanır. Devlet için saç ekimi burun estetiği gibi estetik amacı ile yapılan estetik ameliyatlardan bir farkı yoktur. Aslında kepçe kulak ameliyatı kişinin psikolojisini etkilese de ve bu ameliyat fiziksel bir kusur olarak görünse de, yaşamsal bir etkisi olmadığı için devlet kepçe kulak ameliyatını karşılamak istemez. 

Kepçe kulak ameliyatı yaptırmak isteyen bir hasta ile yapılan cerrahi işlemler tamamen özel koşullara tabidir. Yani tamamını kişi kendi karşılaması gerekir. Kepçe kulak ameliyatını devlet karşılamasa da özel sigortalarında bu işe sıcak bakmaması ve hastaların açısından bu ameliyatın zorunlu olarak görünmesini düşündüğümüzde bu ameliyat için özel indirimler ve imkanlar sağlamayı düşündük. Bu yüzden kepçe kulak ameliyatı olmak isteyen bir hasta için özel fiyatlar ve ücret konusunda rahatlatıcı davranarak hastaların bu ameliyatı rahatlıkla olmasını sağlamak istedik. 

Bu yüzden kepçe kulak ameliyatı olmak isteyen hasta için İnternet sitemizden fotoğraf göndererek kişini kepçe kulak ameliyat tekniğini ortalama olarak belirliyoruz. Böylece ortalama bir fiyat bilgisini on-line olarak hastaya ileterek fikir sahibi olmasını sağlıyoruz. 

Aslında kepçe kulak ameliyatı için fiyat bilgisi almanın en sağlıklı yolu, Op dr ali mezdeği tarafından muayene olunarak, hem kafanızda ki tüm soruların cevabını bulup hemde ücret konusunda detaylı ve net bilgiye bu sağlıklı bir şekilde ulaşabileceğinizi düşünüyoruz. 

Kepçe kulak ameliyatı ortalama yarım saat süren kısa ve oldukça rahat bir ameliyattır. Düşünmenize ve risk almanıza gerek olmayan ve sonuçları büyük oranda başarılı olan bu ameliyatı gönül rahatlığı ile olmanızı tavsiye ediyoruz. 

Sağlıklı Günler dileri… Op. Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 7.688 kez Ziyaret Edildi.

Etiketler: , , , ,

8 Comments

 1. hikmet güzel

  selamlar bende ameliyat olmayı düşünüyorum. yalnız işlerim dolayısı ile ülke dışındayım. o yüzden hani göndereceğim fotoğraftan ameliyat çeşidi ve ortalama fiyat alabilir miyim? Saygılarımla…

 2. kepçe kulak ameliyatı olucam ama ne kadara mal olur bu bana onu öğrenmek istiyorum.

 3. merve

  hocam. bende iple yapılan tedaviyi yaptrmak istyrm. daha öncede mail attım fakat cevaplanmadı. fiyat konusunda bilgilendirirseniz sevinirim. taksit seçeneklerndende bahsederseniz iyi olur. teşekkür ederim

 4. sevda

  Bende istiyorum yardımcı olursanız

 5. bende ameliyat olmayı düşünüyorum fakat fiyat hakkında net bi cevap alabilirsem sevinirim.

 6. mustafa

  Hocam bende ameliyat olmak istiyorum ama ne kadara mal olur bilmiyorum ve babamdan olmaz diyor günah diyor ben para vermem ona diyor psikolojik çok bozuldu ne yapacagimi bilmiyorum bir açıklama yaparsanız çok sevinirim ameliyat ücreti ne kadar olur teşekkürler.

Bir Yorum Yaz